ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12509369
nr 1250 9369
rokokostil, 1800-tal, 85x42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:29:33
29/4 18:03:27